UWAGA! Aktulanie siedziba IT znajduje się przy ul. 3 Maja 50 w budynku Parku Wodnego

tel. 516 123 186

Białowieski Park Narodowy zaprasza na Europejski Dzień Parków Narodowych, 24.05.2018

24 maja 2018 r. (czwartek) o godz. 17.00 zapraszamy do siedziby Białowieskiego Parku na święto – Europejski Dzień Parków Narodowych.
Specjalnie z tej okazji Koledzy z podlaskich parków podzielą się wrażeniami i doświadczeniami z podróży po europejskich parkach narodowych. Będzie też mowa o ochronie przyrody w Polsce w kontekście powstającego blisko 100 lat temu Białowieskiego PN.

Wieczór uświetni spotkanie z dr Andrzejem G. Kruszewiczem, autorem nowej książki pt. „Hipokryzja”, który opowie o relacjach człowieka ze zwierzętami. Nowo wydaną książkę będzie można zakupić.

Oprawą wydarzenia będzie zaprezentowana wystawa fotograficzna „Parki narodowe Czarnogóry”, autorstwa Krystyny i Janusza Tomasiewiczów z Gorczańskiego Parku Narodowego.

Wstęp wolny.
Serdecznie zapraszamy!