UWAGA! Aktulanie siedziba IT znajduje się przy ul. 3 Maja 50 w budynku Parku Wodnego

tel. 516 123 186

Potańcówka, 05.05.2018

plakatGrupa  nieformalna Dziewczyny z kulturą i Chłopaki z szaloną naturą oraz Hajnowski Dom Kultury zapraszają wszystkich mieszkańców Hajnówki i okolic na potańcówkę zorganizowaną dzięki WASZYM GŁOSOM w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

Pierwsza z czterech potańcówek odbędzie się pod hasłem „Wolność kocham i rozumiem” dla uczczenia 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Tej nocy gramy tylko polskie przeboje!

Mile widziane akcenty biało-czerwone.

Plan imprezy:

godz. 19.04 – RetroBeats i DJ SaQś

RETRO BEATS to zespół, który skupia ludzi z pasją… pasją do grania, tworzenia nowych dźwięków lub ciekawych aranżacji. Założony został w 2013 roku przez osoby związane od wielu lat ze światem muzycznym, działające w różnych projektach. Główne style muzyczne to rock, blues z naciskiem na słowo hard. Grupa „Retro Beats” nawiązuje również do muzycznych tradycji naszego regionu wykonując muzykę z pogranicza folk rocka. W skład zespołu wchodzi 5 osób: Anetta Snarska – vocal, Agnieszka Dudar – vocal i klawisze, Jan Kryński – gitara solowa, Mirek Kulbacki – gitara basowa, Daniel Sakowski – bębny.

Kolejne potańcówki odbędą się w dniach: 2 czerwca, 22 lipca, 11 sierpnia Polub nasz profil na facebooku: Potańcówki sobotniej nocy w Hajnówce